Prof. Dr

Mustafa Cem ÖZBEKKulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı

Siz değerli hastalarımı yeni gelişen pandemi koşullarına uygun olarak dizayn edilmiş, açılabilir pencereler sayesinde sürekli temiz hava girişinin sağlandığı geniş bekleme salonları bulunan ve özel sterilizasyon ekipmanları ile donatılmış kendi kliniğimde ağırlamaktan memnuniyet duyacağım.
Sağlıklı günler dilerim.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Axa
 • Groupama Sigorta
 • Mapfre Sigorta
 • Merkez Bankasi
 • Vakiflar
 • Anadolu
 • Ziraat
 • Allianz
 • Turkiye

KLİNİK ADRES

Ak Plaza, Yaşam Cad. No:7 Kat:6 Daire No:21
Söğütözü / Ankara (TOBB ETÜ Hastanesi Yanı)

BİZE YAZIN

Çalışma SAATLERİMİZ

Ptesi-Cuma: 9:30-17:30

Ctesi: 10:00-17:00

Pazar: KapalıTedavi ettiğimiz

hastalıklardan bazıları

01

Bademcik ve Geniz Eti

Plasma teknolojisi ile geniz eti ameliyatı kanama olmadan yapılmaktadır. Bu yöntemin en güzel taraflarından biri de ağrı olmamasıdır.
02

Koblator Plazma

Plazma teknolojisi ile büyük olan bademcikler (tonsil) kanama olmadan küçültülebilmektedir. Bu teknoloji doğru kullanıldığında çocuklara daha konforlu bir ameliyat sağlanmaktadır.
03

Septum Deviasyonu

Septum Deviasyonu yani burun eğriliğinin düzeltilmesi demek, iyi nefes almak, daha iyi yaşamak demektir. Uyku kalitesi daha iyi olur,
04

Kıkırdak Timpanoplasti

Kıkırdak timpanoplastiyi tam 21 yıldır yüzlerce hastamın ameliyatında başarı ile uyguladım.
05

Çınlama Tedavisi

Sesten endişelenmeyin. Kulak çınlamanız sizin sağır olmanıza ve aklınızı kaybetmenize neden olmaz.
06

Horlama Tedavisi

Fazla kilolar horlama ve özellikle uyku apnesinde önemli bir etkendir. Boyun çevresi genişliği çok önemlidir.
ameliyat02.jpg

Prof. Dr.
Mustafa Cem ÖZBEK

Ankara Hacettepe Üniversitesi (İngilizce) Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimim süresi boyunca Almanya, Hollanda ve İsviçre gibi ülkelerde birçok alanda kendimi geliştirmek üzere görev aldım.

2021 yılı itibari ile Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Profesörü olarak kendi kliniğimde hizmet vermekteyim.

Üye olduğum ulusal ve uluslararası birçok dernek bulunmaktadır.

25 yıllık cerrahi tecrübe

Teknolojik ve Güvenli Cerrahi

Multidisipliner Yaklaşım

Binlerce Ameliyat


Deneyimli Ekip


Güler yüz, tecrübe

0
Ameliyat
0
Hasta
0
Makale
0
Makale Atıf
0
Koblator Plazma Ameliyatı

KLİNİĞİMİZDEN

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

klinik
klinik
klinik
klinik
klinik
klinik

SOSYAL MEDYADA
Mustafa CEM ÖZBEK

 • Eylül ayında hocamıza Otoskleroz rahatsızlığı sebebiyle sağ kulağımdan ameliyat oldum.2017 yılında kulak çınlaması,hışırtı sebebiyle gittiğim kontrolde teşhisi doktor bey koydu,arada bir gebelik geçirdim ve bu sene ameliyat olmaya karar verdim,başka şehirde olmama rağmen içimden geleni dinleyerek ameliyat için Ankara'ya Cem beye gittim.1 eylülde ameliyatım gerçekleşti,şuan duymam çok iyi henüz test yapılmadı fakat öncesine göre farkı anlayabiliyorum.Ameliyat sonrası biraz baş dönmesi,biraz çınlama oldu daha sonra 2 gün boyunca nabız sesi duydum,daha sonra rüzgar sesi gibi sesler,eğildiğimde çınlama vs. ama yavaş yavaş hepsi geçti,bu kadar detaylı yazıyorum ki benim gibi öncesi araştıran veya ameliyat sonrası tedirginlik duyanlar için yardımcı olsun..bu hassas ve alanda uzmanlık gerektiren ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdiği için Dr Cem ÖZBEK'e teşekkür ediyor,Allah razı olsun diyorum :)
 • Cem beyi oğlumun geniz eti rahatsızlığından dolayı tanıdık .İyi ki tanımışız. Oğlumun geniz eti ameliyatını Cem bey yaptı. Şimdi çok iyiyiz çok şükür. Ben kendim de bizzat tedavi oldum.Kendisi öncelikle insani olarak çok sevecen biri öyleki çocuk doktoru hüviyeti var sanki.Doktorluğuna diyecek yok zaten. Kendisine saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
 • 2 yaşındaki bir bebek için ameliyat kelımesini duymak bile insanı o kadar rahatsız eden bir durum ki.. AMA Cem hoca gibi işinde uzman bir doktorunuz varsa korkuyu unutuyorsunuz.. Sabah 8:30 da girdiğimiz hastaneden aksam 5:00 de cıkıp normal hayatımıza dönebileceğimiz hiç aklıma gelmezdi hemde geniz etsiz ☺️☺️1 hafta sonra cocugumun uykusu hocamın deyimiyle konforuna kavuştu.. 😇😇İyiki varsınız hocam Allah parmaklarınıza gözlerinize size sağlık versin inşallah..

Yerimiz Nerede?