Alper Çalıkoğlu

Cem hocam daha önce başka doktorlar tarafından iki defa ameliyat edildiği halde tutmayan sağ kulak zarım için timpanoplasti operasyonunu başarıyla yapan hocamızdır. Kendisini hem mesleki bilgisi ve tecrübesi çok iyi, alanındaki yenilikleri takip eden ve mahir bir cerrah hem de insani vasıfları yüksek ve iletişim becerisi kuvvetli bir doktor olarak tanımlayabilirim. Ankara dışında yaşadığım için kendisiyle öncelikle e-posta ile irtibat kurdum ve durumumu açıkladım. E-postama verdiği cevaptan itibaren hem operasyon öncesi hem de operasyon sonrası bütün klinik ziyaretlerimde son derece güler yüzlü, cana yakın ve hastayı rahatlatan tavrına minnettarım. Diğer taraftan yapacağı operasyon ile ilgili olarak hem ameliyat öncesinde hem de sonrasında durumu titizce tetkik ettiğini, kendisinin neyi nasıl yapacağını ve hastasının yapması gerekenleri açık, şeffaf ve gerçekçi bir şekilde hasta ile paylaştığına şahidim. Hocamızın operasyonu sayesinde şu an kulak zarım tuttu, sudan korumama gerek kalmadı. Çınlamalarım epey azaldı ve daha iyi duyar hale geldim. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Unutmadan, kliniğindeki yardımcısı hanımefendiye de güler yüzlü karşılaması ve uğurlamaları için ayrıca teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun.


Salı, 21 Aralık 2021
Ferit KUMRAL

Yaklaşık 4,5 yıldır aile hekimimiz olarak görüyor yönlendirme ve önerileriyle hareket ediyoruz. Hekimliğin önce insan ve hasta psikolojisi olduğu bu zamanda en iyi ve faydalı bir şekilde yöneten hocamızı şiddetle tavsiye ediyorum. Oğlum ve ben geçirdiğimiz operasyonlarla kendisine minnettarız. Sağlıklı günler dilerim.


Salı, 14 Eylül 2021
Mertcan Albayrak

Hocamıza iş yerinden bir arkadaşımız tavsiyesi ile gittik. İyi ki de gitmişiz. 2.5 yaşında kızımın aylarca çözülemeyen problemini ameliyat ile çok kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturdu. Kendisine teşekkür ediyorum ve herkese sorgu sualsiz öneriyorum.


Çarşamba, 01 Eylül 2021
Ercan Çayırlı

16 yaşın da ve 9 yaşındaki iki çocuğum, ben,eşim Dr.Mustafa Cem Özbek hocama minnettarız,yaklaşık 10 yıldır sayesinde rahat nefes alıp,kaliteli bir uyku ve sağlıklı bir hayat yaşıyoruz, iki çocuğumada yaptığı başarılı ameliyatlar ve yıllardır bilgisi,ilgisiyle bizi yanlız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum,ne zaman telefonla arasak sorunumuzla yakından ilgilendi.Kendisi emekli oluncaya kadar KBB doktorumuz kendisi olacak.Çocuklarım uykuda o kadar rahat nefes alıyorki bazen şüphelenip yakından dinliyorum nefeslerini zor duyuyorum o kadar konforlu uyuyorlar.Sizi iyiki tanımışız ve iyiki varsınız.Kısacası Dr.Mustafa Cem Özbek demek SAĞLIK demektir.


Çarşamba, 04 Ağustos 2021
Alper Koltas

24 haziran tarihinde tavsiye uzerine tanistiğim Cem Bey burun ameliyatimi gerceklestirdi. Gerek ameliyat oncesi ve gerekse ameliyat sonrasi ilgi ve alakasindan cok memnun kaldim. Uzun suredir problem yasadigim nefes alma zorlugumu basarili bir sekilde cozmus ameliyat sonrasi verdigi tavsiyeler ile de sureci cok rahat atlatmami saglamistir.


Perşembe, 26 Ağustos 2021
Bünyamin Boyaci

1 ay önce kulaktaki ağrı nedeni ile hastaneye gittim. Kulak zarımın delindiğini belirttiler ameliyat dediler. Ameliyat denilince hemen alternatif olarak 2 doktora daha gittim, onlarda ameliyat dedi. Son olarak Cem Özbek hocaya gittim. Kendisi ameliyattan önce denenecek yöntemler olduğunu belirtti ve kulağıma haftada 1 kez 15-20 dakikalık işlemler uyguladı. Kulak zarımın %80'i delinmişti. Geldiğimiz nokta bugun itibari ile yaklaşık 1.5 aylık sürede kulak zarımın tamamı kapandı. Teşekkürler Hocam, maddi beklentilerin aksine hasta öncelikli tedaviniz için iletişiminiz için teşekkür eder kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler


Salı, 20 Temmuz 2021
deniz özonur

5 yaşında olan kızımız uyurken burnundan rahat nefes alamıyor bir anda uykusundan sıçrayarak uyanıyordu. Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle Cem hocamıza gittik. Geniz eti çok büyük olduğu için güçlükle nefes aldığını, yeterli oksijen alamamanın ilerde yaratacağı olumsuzlukları hocam tüm ayrıntılarıyla anlattı. Bademcikleri de normalden biraz daha büyükmüş. 14 Mayıs 2021'de TOBB hastanesinde Geniz eti alındı ve bademcikleri küçültüldü. Sabah ameliyat olup aynı gün hastaneden ayrıldık. Artık uyurken burnundan horuldama sesleri çıkmıyor ve kilo almaya başladı. Bir annenin evladı için duyduğu endişeleri hissedebilen değerli hocama çok teşekkür ederim. Yavrumuzu iyi ki size emanet etmişiz.


Salı, 10 Ağustos 2021
Serkan Yuksel

4.5 yasındaki kızımız uzun zamandır geniz eti ve bademciklerinden problem yaşamaktaydı, tavsiye üzerinde Cem hoca ile tanıstık.Olağanüstü mütevaziliği, her daim ulaşılabilir olması ve bir çocukla bir bebekle en az ailesi gibi ilgilenmesi kendisine olan saygımızı bin kat daha arttırdı.Hocamızın tavsiyesi üzerine plazma teknolojisi ile kızımın geniz etini aldırdık ve bademciklerini de Küçülttürdük. Ameliyat sonrasını kızım hiç ameliyat olmamış gibi geçirdi.Cem hoca ve uyguladığı yöntem olmasaydı ameliyat sonrası çok zorlu geçebilirdi. Ameliyat sonrası ağrı veya baska bir komplikasyon olusmadı, hem çok hünerli bir hekim hem de çok değerli bir aile dostu kazandığımı düşünüyoruz, kendisine burdan sonsuz teşekkürler


Perşembe, 22 Nisan 2021
Ali Cem Canpolat

Bağdemcik kücültme ve geniz eti alınması ameliyatıni 09.08 2021 tarihinde TOBB Etü Hastanesi'nde gerceklestirdi hocam.Daha öncesinde pek çok farklı doktor ziyaretlerimiz olmuştu. Acılı sancılı bir süreç bizi bekliyor diye düşünürken.Plazma yöntemi sayesinde ameliyat sonrasında bir ölçek calpol şurubu ile oğlumun bütün huzursuzluğu sona erdi.yaklasik 3 gün calpol devam ettik . Ameliyat günü haşlanmış makarna bile yiyebilecegini öğrendiğimize içimiz rahatladı.Tabi veremedik . Eski klasik yöntemdense bu yöntem ile çok sancısız rahat bir süreç geçirdik.Başta Cem Hocama ve çalışma arkadaşlarına ,emeği geçen bütün hastane personeline sonsuz teşekkürler. Aklinizda soru işaretleri varsa mutlaka arayın Cem Hocamı, her konuda yardımcı olan hümanist mükemmel bir doktor. Saygılarımızla,


Cuma, 19 Şubat 2021
SADIK MURAT

Cem hocayı maile seviyoruz, iyi ki var


Çarşamba, 14 Nisan 2021
 

Yorum, düşünce ve önerilerinizi bize yazın

Denklemi çözün: 8 artı 4 eşittir