Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Muayene olmak istiyorum nasıl randevu alabilirim?

Klinik telefonlarımız olan 0552 509 03 86 veya 0312 219 03 86 numaralı telefonlardan randevu alabileceğiniz gibi web sitemiz ana sayfada bulunan “randevu al” butonuna tıklayarak da kendinize uygun bir zamana randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi Hastanelerde Ameliyat Yapıyorsunuz?

Sigortanızın izin verdiği birçok özel hastanede ameliyat yapılabilmektedir. Hastane seçimi, ameliyatın özelliğine göre de değişebilmekte ve hasta ile birlikte karar verilmektedir.

SGK Anlaşmanız Var Mı?

Hayır, kliniğimizde SGK anlaşmamız bulunmamaktadır.

Tetkikleri Nerede ve Nasıl Yaptırabilirim?

Tetkikleri istediğiniz yerde yaptırabilirsiniz. Dileyen hastalarımız tetkiklerini hemen yanımızdaki TOBB ETÜ Hastanesinde anlaşmalı olarak tekrar muayene olmalarına gerek kalmadan yaptırabilirler.

Ankara dışındayım ve gelemiyorum muayene olma imkanım var mı?

Evet var. Pandemi ile birlikte gündemde olan ve sık kullanılır hale gelen telekonferans yöntemiyle muayene olabilirsiniz. Bunun için kliniğimizin telefonlarından bize ulaşarak online muayene randevusu talep edebilirsiniz.

Kiliniğiniz ( muayenehane) nerededir?

Ankara’nın en merkezi yerlerinden biri olan Söğütözü bölgesindedir. Armada alışveriş merkezine 50 metre mesafede ve TOBB ETÜ Hastanesinin hemen bitişiğindeki plazadır. Söğütözü Metro istasyonuna da 100 metre yürüme mesafesindedir. Web sayfamızda ve Google da arama yaparak navigasyon ile de rahatlıkla gelinebilir.

Araçla geleceğim park sorunu yaşar mıyım?

Kliniğimizin bulunduğu plazanın altında kapalı otoparkımız vardır. Burada kliniğimize özel (Prof.Dr.Mustafa Cem Özbek yazısı ile ayrılmış) 6 araçlık park yerimiz mevcut olduğundan, park sorunu kesinlikle yaşamıyorsunuz.

Anlaşmalı Kurumlar

Kliniğimizin anlaşmalı olduğu özel sağlık sigortaları