Ziyaretçi Defteri

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Bu Sayfaya Yazabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
* olan alanlar zorunludur.
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
91 kayıt.
Berkant Genç Berkant Genç şunu yazdı 28/03/2023
4 yaşındaki oğlumuzun geniz eti büyümesi sebebiyle gece uykuları işkence olmuştu. Uyku apnesi ve bir yetişkin gibi horlaması vardı. Kaliteli uykuyu bırakın uyumakta dahi güçlük çekiyordu. Bademcikleri yüzünede 3-4 haftada bir ateşten hastanelik oluyorduk. Hocamız plazma yöntemiyle geniz etinden bizi kurtardı ve bademcikleri kesisiz ve kansız bir şekilde küçülttü. Sabah girdiğimiz hastaneden akşam güle oynaya çıktık. Her aşamada bizimle çok ilgilendi. Oğlum sayesinde artık rahat bir uyku uyuyor. Teşekkürler hocam iyi ki varsınız.
Gül Olcay Yerlikaya Gül Olcay Yerlikaya şunu yazdı 14/02/2023
İki senedir oğlumun uykuda rahat nefes alamama, terleme, konsantrasyon bozukluğu problemi vardı ama hasta olmadığı için bademciklerini aldırmak istememiştik sonra araştırırken plazma teknolojisi ile küçültülebilidiğini öğrendik. Buradaki yorumlar sayesinde Cem Beyin tecrübesinden faydalanmaya karar verdik, iyi ki de öyle yapmışız. Başından sonuna kadar her zaman yanımızda oldu hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadı ve sıkıntısız bir şekilde süreci atlattık. Ameliyat olalı 20 gün oldu şuan inanılmaz rahat uyuyor, terlemiyor, nefes nefese kalmıyor artık o kadar rahat ki oğlum da iyi ki yaptırmışız diyor resmen konforu arttı. İlk beş gün yutkunurken hafif ağrı oldu ama sonrasında tamamen geçti. Cem Bey harika bir hekim, emeği geçen herkese teşekkürler 🙏🏼
Gülizar Çevik Gülizar Çevik şunu yazdı 05/02/2023
Cem Bey ile pediatrisitimiz Dr İncilay Üstündağ vesilesi ile tanıştık. Bu kadar övgü boşa değilmiş anladık.Kızım 3.5 yaşında ve hoca hem geniz eti hem ventilasyon tüpü ameliyatı yaptı.süreç oldukça sorunsuz geçti şükürler olsun.ameliyat bitiminde siz merak etmeyin diye mesaj bile atıyor.oldukça naif mütevazı bir hekim. Türkiye de koblator plasma ile geniz etini tuzlu su ile buharlaştıran ilk hekim.bu sistemin hem kurucusu hem geliştiricisi.ameliyat sonrası bir damla kanama ağrı vs olmadı.aynı gün içinde taburcu olduk.minnettarız.kızım o kadar gürültülü nefes alırdı ki şimdi operayon sonrası yani nefesini duymak imkansız oldu.çok şaşırdık. Ayrıca her enfeksiyonda genizden konuşan o çocuk gitti sesi değişti ...maşaallah diyor hayretle izliyoruz onu.kulak için ise otit geçirdi ama hafif geçti üstelik kulak tüp sayesinde sıvıyı dışarı attı .şükürler olsun çabuk toparladı.buradan ülkemizin yetiştirdiği nadide hekimlerden Profesör Cem Özbek e minnetlerimi sunuyorum.
Şükran çelikbaş Şükran çelikbaş şunu yazdı 14/11/2022
Sağ kulağımda akıntı ve kemik erimesı vardı.Kulak zarım yırtıktı,işitme kaybım vardı.2007 yılında Dr Cem beyle tanıştık.Konya’dan tedavi için gittik.Kulağımdaki iltihap ve kemik erimesini durdurdu ve kulağıma zar yaptı kulağıma tork uyguladı.2009 yılında da diğer kulağıma kendi kulak kıkırdağımı kullanarak eriyen kemiğin yerine nakletti.Ne kadar dua etsem de hakkını ödeyemem.Hayatımda daha önce de ameliyat geçirdim başarılı değildi Cem hoca sayesinde sağlığıma kavuştum.Cem Beye minnettarım.Ameliyatımdan 6 yıl sonra bir oğlum oldu ismini de Cem koydum.Ne yapsam da hakkını ödeyemem her an duacısıyım.Hala her zaman kontrolümü sağlıyor.Herkese tavsiye ederim.
Şahin ATAŞER Şahin ATAŞER şunu yazdı 29/06/2022
Dr. Cem ÖZBEK hocamı tanımadan önce, 4 yaşındaki oğlum için birçok doktor ve hastane deneyimledik. Nihayetinde alalının en iyi uzmanlarından, maddiyatı ön planda tutmayan, sevecen, hastasına ve ailesine tam güven veren bir hekim. Oğlumun artık kronikleşmiş ve antibiyotiğe tam cevap vermeyen büyümüş geniz etini, asimetrik büyümüş bademciklerini ve kulakları için tüp ameliyatını tek seferde yaptı. Şimdi oğlum geceleri nefessiz kalmıyor. Gelişimi normale döndü. Mutlu ve huzurlu sakin bir çocuğa dönüştü. Size ne kadar teşekkür etsem yeterli olmaz. İyi ki varsınız hocam. Minnettarım
Barış Barış şunu yazdı 24/06/2022
Cem Özbek Hoca radyofrekans ile burun eti ameliyatımı yaptı, ayrıca burun kemiğimle ilgili sorunları da düzeltti. Cem Hoca’ya çok teşekkür ediyorum ameliyat sonrasında da oldukça ilgilendi, ağrısız sızısız bir ameliyat geçirdim sayelerinde. Şimdi hiç olmadığı kadar rahat nefes alabiliyorum teşekkürler.
Yasemin Erdemli Yasemin Erdemli şunu yazdı 23/06/2022
Ameliyat öncesi ve sonrasında her türlü konuda bana yardımcı olduğu ve ilgisini hiç eksik etmediği için çok teşekkür ederim. Artık ben de deviasyon ameliyatı sayesinde yıllar sonra normal insanlar gibi rahatça nefes alabiliyorum. 🥰
Halil Halil şunu yazdı 23/06/2022
Sy Cem Özbek Hocama oğlumun geniz eti ve bademcik ameliyatı yaptırdık. Başarılı ameliyatı ile oğlum sağlığına kavuştu hocama ilgisi alakası için çok teşekkür ederiz.
Evrim Kablan Evrim Kablan şunu yazdı 23/06/2022
8 yaşında kızım senelerdir geniz etinden dolayı kulak ağrısı, kulak iltihabı, burun tıkanıklığı, boğaz ağrısı, horlama ve duyma sorunu yaşıyor ve sürekli antibiyotik kullanıyordu fakat geçmiyordu birçok doktora götürdük ilgilenen olmadı Sn. Mustafa Cem hocamızla tanıştığımız gün hayatımız kurtuldu bir ay antibiyotik ile kulak iltihabını ortadan kaldırarak duyma sorununu çözdü sonra ameliyat ile geniz etini alıp bademciğini küçülttü. Ameliyat günü bizim için mucize idi aynı gün hiçbir şey olmamış gibi normal hayatına döndü kızım tüm sıkıntıları ortadan kalktı şu an çok iyi ve çok mutlu.Mustafa Cem hocam hem mükemmel bir insan hem de mükemmel bir doktor ilgisinden ve emeğinden dolayı ona çok teşekkür ediyoruz Allah ondan razı olsun diliyoruz ve iyiki varsınız sizi çok seviyoruz...
Onur Kaynak Onur Kaynak şunu yazdı 10/06/2022
Cem Hocam, burun eti sorunumu radyo frekans yöntem ile başarılı bir şekilde çözdü. Ameliyat öncesi ve sonrası benimle yakınen ilgilendi. Kendisinin yaklaşımı her zaman güven verici ve rahatlatıcıydı. Cem Hocam’a çok teşekkür ediyorum.
Bekir Topuz Bekir Topuz şunu yazdı 16/05/2022
4.5 yaşındaki kızımin geniz eti ve bademcik problemini radyofrekans yöntemi ile halleden hocamıza teşekkür ederim. Bizimle cok yakından ilgilendi, naif, sevecen, sicak kanlı bir insan. Ameliyat öncesinde ve sonrasinda her sorumuzu cevapladi. Kendisine minnetarim.
Hasan Bekrat Hasan Bekrat şunu yazdı 16/05/2022
Sn Mustafa cem Özbek hocama kızımızın fazlasıyla büyümüş geniz etini sorun yaşamadan konforlu bir şekilde aldığı, şehir dışından geldiğimiz için ameliyat sonrası ilgisi için özellikle minnettarız. Hocamızın Adana da bir ailesi daha var artık 😍 saygılarımızla iyi ki varsınız hocam.
BEKRAT ailesi
S... S... şunu yazdı 13/05/2022
Cem hoca benim hayatımı bana geri veren doktor olabilir. Sol kulak zarım totale yakın bir kısmı yoktu kemikçikler hasar görmüştü ve kemikçiklerde kronikleşmiş infeksiyonlar vardı. çok fazla araştırma yapmam gerekiyordu çnkü çok az duyuyordum . Sağ kulagımdan yılar evvel (2005) başka bi doktordan ameliyat olmuştum ve o kulağımda zaten farkedilir bir işitme kaybı vardı ve tüm yaşamımı sol kulagımla devam ettiriyodum ama onu da kaybetmeye çok yaklaşmıştım. sürekli söylenen kelimeleri tekrarlatıyor tekrarlatamadığım zamanlarda anlamış gibi yapıyordum insanlarla artık konuşmak istemiyordum. 3 yaşındaki oğlumdan sürekli yüksek sesle konuşmasını söylüyor o büyüdüğünde onun sesini hiç duymayacağımı düşünüp sürekli ağlamak istiyordum. toplumdan izole yaşam beni daha çok mutlu etmeye başlamıştı. anlaşılır konuşmayan insanlara karşı sinirlenmeye başlamıştım iş yerimde de sıkıntılar çekiyordum ve kendimi işimi bırakmak zorunda hissediyordum . cihaz mı alsam diye düşünüyordum ama onun da sıkıntılarının olduğunu biliyordum. Kısacası çaresiz çok kötü durumdaydım. Çok araştırdım çok doktora gittim çnkü dediğim gibi çok az duyuyordum onu da kaybetmekten korkuyordum ve sonunda cem hocayı buldum. iyi ki buldum. iyi ki Allah karşıma çıkardı. Bana kulağımın neden bu hale geldiğini birden neden bu kaybı yaşadığımı ayrıntılı ve mantıklı bir şekilde anlattı. içime çok sindi. Elinden geleni yapacağına, kulağımın kurtarılacak bir durumu varsa bunu yapacak tek kişinin cem hoca olacağına dair inancım tamdı. Artık hazırdım kısmetimde ne varsa o olacak deyip ameliyat oldum. çok güzel geçtiğini ameliyatımın içine çok sindiğini söyledi. İlk etapta pansumanlardan dolayı duymadığım için panik olup hocayı aşırı derecede daraltsamda:) sağolsun hep daha iyi olacağımı söyleyip beni rahatlatmaya çalıştı... ve şu an ameliyat olalı tam olarak 1 ay 3 gün oldu ve gerçekten ameliyat öncesi duymadığım sesleri artık duyuyorum. mutluyum güler yüzlüyüm hayat doluyum sanki. Artık herkese istediğim soruları sorup cevabını dinleyebiliyorum. Gerçekten abartı gibi gelebilir ama gerçekten hayata döndüm diyebilirim. Beni sadece duymayanlar anlayabilir. Cem hoca bu ülkenin gerçekten çok değerli bir doktoru çok şanslıyız ki onunla aynı ülkede yaşıyoruz. Onu çok seviyorum. Yapılacak bir şey varsa yapacağından emin olun. bu çok önemli ve değerli bir duygu.
Aziz Kılıçarslan Aziz Kılıçarslan şunu yazdı 12/05/2022
Mustafa Cem ÖZBEK.Hocamızla yıllara varan doktor hasta ilişkisinden öte samimi ve babacan birlikteliğimiz bulunmakta.Sağlık konusunda evel ALLAH sonra hocamıza sonsuz güvenimiz bulunmakta.Ailem ile daha önceki kurumdan şimdi muayenehanesinde de ilgi ve alaka uzmanlığı ve tecrübesi fazlasıyla güven vermekte.En son beş yaşında olan kızıma bademcik küçültmesi geniz eti ve kulak zarına tüp takıldı.Çocuğumun şu anki durumu gayet güzel.Konforu arttı yaşamında.Sizinle karşılaştığımıza ve aile doktoru olduğunuz için teşekkür ederiz.Seviliyorsunuz.....
Huma Meltem Yildiz Huma Meltem Yildiz şunu yazdı 10/05/2022
Mükemmel bir doktor 👏👏👏
Anna Hill Anna Hill şunu yazdı 06/05/2022
Uzun ve ayrıntılı araştırmalar sonrası bulduğumuz Prof dr Cem Özbek hocamız oğlumuzun sürekli hastalanmasına yol açan büyük bademcik sorununu ağrısız acısız plazma tekniğiyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözdü. Kendisine minnettarız oğulumuz iki hafta gibi kısa bir sürede tamamen iyileşti Cem hocamıza sonsuz teşekkürler
Erdoğan ÖZEN Erdoğan ÖZEN şunu yazdı 04/05/2022
On yıllardır devam eden sol kronik otit hastalığım nedeni ile yaklaşık olarak 1 yıl önce hocamla tanıştım.Aynı zamanda sol kulak zarım da yırtılmıştı.Haziran.2021 yılında hocamın önerisi üzerine ameliyat oldum.Ameliyatım sürecinde hocamın çok yakın ilgi ve alakası ile başarılı bir ameliyat geçirdim.Kulaklarımda aynı zamanda işitme cihazı da takılıydı.Başarılı geçen ameliyat sürecim sonunda şu an için işitme cihazlarına ihtiyaç duymadan yaşamımı sürdürüyorum.Gerçekten ameliyatım öncesi ve sonrasında uygulamış olduğu tedavi yöntemi ve mükemmel bir şekilde kendisinin yapmış olduğu bakım-kontrol süreci ile kulak sağlığıma yeniden kavuşmam nedeniyle değerli hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Kendisine minnettarım.Sağ olsun,Var olsun.Erdoğan ÖZEN
Alper Çalıkoğlu Alper Çalıkoğlu şunu yazdı 25/04/2022
Cem hocam daha önce başka doktorlar tarafından iki defa ameliyat edildiği halde tutmayan sağ kulak zarım için timpanoplasti operasyonunu başarıyla yapan hocamızdır. Kendisini hem mesleki bilgisi ve tecrübesi çok iyi, alanındaki yenilikleri takip eden ve mahir bir cerrah hem de insani vasıfları yüksek ve iletişim becerisi kuvvetli bir doktor olarak tanımlayabilirim. Ankara dışında yaşadığım için kendisiyle öncelikle e-posta ile irtibat kurdum ve durumumu açıkladım. E-postama verdiği cevaptan itibaren hem operasyon öncesi hem de operasyon sonrası bütün klinik ziyaretlerimde son derece güler yüzlü, cana yakın ve hastayı rahatlatan tavrına minnettarım. Diğer taraftan yapacağı operasyon ile ilgili olarak hem ameliyat öncesinde hem de sonrasında durumu titizce tetkik ettiğini, kendisinin neyi nasıl yapacağını ve hastasının yapması gerekenleri açık, şeffaf ve gerçekçi bir şekilde hasta ile paylaştığına şahidim. Hocamızın operasyonu sayesinde şu an kulak zarım tuttu, sudan korumama gerek kalmadı. Çınlamalarım epey azaldı ve daha iyi duyar hale geldim. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Unutmadan, kliniğindeki yardımcısı hanımefendiye de güler yüzlü karşılaması ve uğurlamaları için ayrıca teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun.
Murat Tekden Murat Tekden şunu yazdı 22/04/2022
6 yaşındaki oğlumuzun geniz eti ve bademcik ameliyatını gerçekleştiren Sn. Mustafa Cem Özbek hocama içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisi operasyon öncesinde ve sonrasında her türlü bilgi talebimize hızlıca dönüş yaptı ve güleryüzünü hiç eksik etmedi. Operasyon çok başarılı geçti ve hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadık. Mutlaka tavsiye ederim.
Buket Çayan Buket Çayan şunu yazdı 09/04/2022
2016 Nisan doğumlu 5,5 yaşında kızımın gece uykuları oldu olası düzenli ve deliksiz olmadı. Sabahları da neredeyse hep öfkeli ve huzursuz uyanırdı. Gece uykusunda sürekli konuşur ve yatakta bir o tarafa bir bu tarafa döner dururdu. Ben kızımın uyku halini , resmen uykuyla kavga ediyor diye ifade ederdim. Bütün bunları kızımın yapısına bağlıyordum ancak son 1,5 yılda şiddetle artan gece horlamaları başlayınca bir KBB uzmanı ile görüşmeye karar verdim. Görüştüğüm ilk doktor kızımın tonsillerinin aşırı büyük olduğunu ve acilen alınması gerektiğini, uzun vadede gelişim ve zeka geriliği yapabileceğini çünkü gece beyne yeterli oksijen gitmediğini söyledi. İki, üç.. derken görüştüğümüz bütün doktorlar aynı teşhise vardı ancak daha önce hiç bademcik enfeksiyonu geçirmediği için kızımın bademciğini aldırmak da bir anne olarak hiç içime sinmiyordu. Sonra elhamdülillah, bir KBB uzmanından Cem Özbek hocamın ismini aldık ve derhal muayeneye götürdük. Daha ilk andan itibaren evladınıza yaklaşımı, sizi uzun uzun ve gönülden dinlemesi , maddi konulara girerkenki sıkılganlığı, tevazusu oranın bir ticarethane değil şifahane olduğunu size hissettiriyor biiznillah. Bademcikleri almadan küçültme yapılabileceğini ve bademciğin işlevine devam edeceğini ifade etti hocamıZ. Ameliyat gününde hastaneye yatış işlemlerimiz yapıldı. TOBB hastanesinde yapılan ameliyatımız esnasında pedagojik olarak çok donanımlı bir servis ekini sizi karşılıyor. Kızım ameliyathaneye kadar babasının kucağında indi , öncesinde sedatif bir şurup verdikleri için indiğini bile hatırlamıyor 🙂 Doktor bey işlemden önce odamızı ziyaret ederek yapılacak işlemi tekrar teyit etti ki bu bİzim için ayrıca anlamlıydı. Ameliyat işlemi biter bitmez bize ameliyathaneden mesajla her şeyin yolunda olduğunu ve işlemin bittiğini mesaj yoluyla iletti. Siz minicik yavrunuzu önce Allah a sonra da bir hekime emanet ederken o hekim de sizin duygularınızı paylaşıyor ve her bir aşamasında titizlikle davranıyorsa ona minnettar kalmaktan başka bir şey gelmiyor elinizden. Sadece yarım saat narkozdan uyanırken ağladı kızım , 3-4 saat yatakta kaldı ve sonra üzerini giydi ve kardeşiyle koşmaya başladı ? Rahatlıkla konuştu ve ilk günden itibaren tencere yemekleriyle beslenmeye başladı ☺️ İlk haftayı atlattığımızda artık hemen hemen hiç horlamıyordu , sonrasında zaten horlaması tamamen kesildi. Artık geceleri bebekler gibi rahat uyuyor, gündüz dingin ve sakin uyanıyor, bazı sabahlar yattığı gibi kalktığına şahit oluyorum, bir kaç ay içinde boy ve kilo artışı oldu. Kızım geceleri nefes almadığında ben de boğulacak gibi hissediyordum. Cem hocam Rabbimin izniyle kızıma da bana da derin bir nefes hediye etti ? Rabbim böyle güzel hekimlerin sayısını arttırsın. Bir hekim eşi ve öğretmen olarak hem kendi, hem eşim, hem de kızım adına hocama teşekkürü bir borç bilirim.

Not: Hiç bir detayı atmadan anlatmak istedim çünkü karar sürecinde buradaki yorumlar bize çok yol gösterici oldu.